Skip to main content
 
 

Pakiet Mini od 1 150 zł brutto / m2

Ekonomiczny pakiet stworzony dla klientów, którym zależy przede wszystkim na funkcjonalności.
Najchętniej wybierany przez osoby kupujące swoje pierwsze mieszkanie lub z przeznaczeniem na wynajem. Pakiet zawiera materiały wykończeniowe głównie od hiszpańskich i włoskich producentów, choć nie zabraknie też polskich produktów takich jak drzwi czy klamki.

Pakiet Midi od 1 390 zł brutto / m2

Pakiet zaprojektowany z myślą o rodzinach i osobach, które urządzają mieszkanie dla siebie.

Pakiet łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design przy niewysokiej cenie. W pakiecie znajdziemy szeroki wybór płytek czy też paneli drewnianych. W pakiecie malujemy mieszkanie na dowolny kolor z palety NCS, a w łazience układamy płytki na całej powierzchni ścian.

Pakiet Maxi od 1 990 zł brutto / m2

Pakiet wykończeniowy stworzony dla osób podążających za najnowszymi trendami i szukających oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań.

W pakiecie znajdziemy materiały od najlepszych światowych producentów z najnowszych kolekcji, m.in. wielkoformatowe bezfugowe płytki marki Venis z hiszpańskiej Grupy Porcelanosa. Pakiet wyróżniają starannie dobrane zestawy materiałów i szeroki zakres prac.

Pakiet Kuchnia od 22 000 zł brutto

Propozycja kompleksowego wykończenia kuchni, w którego skład wchodzi 4-metrowa zabudowa meblowa, zlew, bateria.

Jest to rozwiązanie optymalizujące proces projektowy, wybierane najczęściej przez inwestorów i osoby, którym zależy na kompleksowości i kontroli kosztów. Dodatkowo do pakietu Kuchnia proponujemy zakup sprzętów AGD marki Samsung z bezpłatnym montażem.

Pakiet Indywidualny

Chcesz przearanżować mieszkanie, zmienić jego układ lub funkcje pomieszczeń?

Nasi architekci wsłuchają się w Twoje potrzeby i zaproponują ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Chcesz mieć nieograniczone możliwości aranżacyjne? Zamów u nas projekt indywidualny w dowolnym zakresie i dowolnym stylu. Zaprojektujemy dla Ciebie zarówno klasyczne wnętrze jak i glamour czy industrialne.

Pakiet Inwestor

To propozycja dla osób kupujących mieszkania na wynajem, które nie mogą poświęcać zbyt wiele czasu na uzgadnianie projektu i aranżację lokali.

Pakiet Inwestor pozwoli Ci skrócić proces projektowy i realizacyjny. Wystarczy, że wybierzesz zakres, standard i styl wykończenia, a my zajmiemy się całą resztą.
Odbierzesz od nas mieszkanie wykończone i wyposażone, gotowe do wynajmu.

Pakiet Freestyle

To propozycja dla osób kupujących mieszkania na wynajem, które nie mogą poświęcać zbyt wiele czasu na uzgadnianie projektu i aranżację lokali.

Pakiet Inwestor pozwoli Ci skrócić proces projektowy i realizacyjny. Wystarczy, że wybierzesz zakres, standard i styl wykończenia, a my zajmiemy się całą resztą.
Odbierzesz od nas mieszkanie wykończone i wyposażone, gotowe do wynajmu.

NIE CZEKAJ -
WYBIERZ PAKIET

NASZ PARTNER

Galerie Venis to marka obecna na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat. Architekci i eksperci firmy z pasją realizują marzenia klientów o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Pozycja Galerii Venis to zasługa ludzi, gdzie najlepsi profesjonaliści wsłuchują się w potrzeby klientów i pomagają im spełnić ich marzenia, aranżując wnętrza przy użyciu najwyższej jakości materiałów takich marek jak Porcelanosa, Noken, L’Antic Colonial, Equipe. Galerie Venis ma swoje biura w największych miastach Polski. Firma zrealizowała już ponad 100 tysięcy zamówień a tylko w ostatnim roku sprzedała ponad 500 pakietów wykończeniowych.

Zobacz nasze realizacje

SKONTAKTUJ SIĘ
ZE SWOIM DORADCĄ

Napisz do nas

Anna Szwaiger

Doradca Klienta

Pakiety wykończeniowe

717 281 281

Co zyskujesz kupując mieszkanie z pakietem wykończeniowym?

Skontaktuj się z Doradcą i dowiedz się więcej!

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Echo Investment S.A. oraz przez spółki kapitałowe z grupy Echo ** moich danych, które podałem w formularzu, współpracującym z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitałowymi z grupy Echo ** Zaufanym Partnerom, w celu otrzymywania przygotowanych przez nich ofert lub powiadomień o organizowanych wydarzeniach i promocjach. Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Echo Investment S.A. oraz ze spółkami kapitalowymi z grupy Echo **, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem: https://www.echo.com.pl/s,118,polityka-prywatnosci.html (** Spółki Kapitałowe z grupy Echo* oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna aktualna lista takich podmiotów znajduje się na tronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłania formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!

JAK TO DZIAŁA?