Skip to main content

Budowa ukończona

Październik

W październiku kończymy prace elewacyjne, drogowe oraz  w częściach wspólnych. Trwają testy instalacji wewnętrznych. Przygotowujemy się do odbiorów przez służby zewnętrzne.

Wrzesień

Na budowie praca idzie pełną parą. Apartamenty Rytm na Kabatach będą gotowe już w tym roku!

Sierpień

W sierpniu kontynuujemy prace przy montażu paneli szklanych oraz dalsze roboty wykończeniowe. Trwają także roboty elewacyjne oraz tynkarskie.

Lipiec

Na budowie praca wre. Kontynuujemy roboty wykończeniowe, szpachlowanie ścian i przygotowanie powierzchni pod klejenie tapet. Trwają także dalsze prace przy montażu paneli szklanych.

Czerwiec

Działania budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Zakończyliśmy już między innymi roboty murowe oraz montaż stolarki okiennej. Kontynuujemy prace tynkarskie, elewacyjne oraz posadzkarskie w lokalach i na korytarzach. Rozpoczęliśmy roboty wykończeniowe, szpachlowanie ścian i przygotowanie powierzchni pod klejenie tapet.

Maj

Prace na budowie systematycznie posuwają się do przodu. Część budynku ma już położoną elewację. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Kwiecień

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prosto z budowy! Cała konstrukcja budynku jest skończona. Ekipy budowlane kontynuują roboty tynkarskie oraz prace elewacyjne, a niedawno rozpoczęły się działania związane z kładzeniem posadzek. Ostatnie tygodnie to również zakończenie prac izolacyjnych stropów garażowych natomiast prace izolacyjne na dachu zaawansowane są na poziomie 70 proc. Budynek Apartamentów Rytm na Kabatach posiada już wstawione okna i ślusarkę aluminiową zewnętrzną.

Marzec

Wiosna na Kabatach pachnie wyjątkowo pięknie! A my w marcu wykonujemy wewnętrzne instalacje w mieszkaniach i częściach wspólnych.

Luty

Na budowie praca idzie pełną parą. Apartamenty Rytm na Kabatach będą gotowe już w tym roku!

Styczeń

Na budowie praca wre! Mamy już okna.

Grudzień

Najlepiej sprzedająca się inwestycja na Ursynowie i Kabatach. Zobacz postęp prac na budowie.

Listopad

Jesień nie hamuje prac.
Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem
o czym zapewnia dyrektor budowy Michał Ochocki.

Posłuchaj!

Październik

Budujemy apartamenty, które spełnią Wasze oczekiwania. Dobrze rozplanowane wnętrza, ustawne i dające poczucie wszechobecnego komfortu.
Twoja inwestycja, nasza odpowiedzialność.

Wrzesień

Nasze apartamenty to bezpieczny i zrównoważony rozwój dla Twojego kapitału.
Zapraszamy!

Czerwiec

Czy wiesz, że w trakcie trwania prac rozdrabniania gruzu i przesypywania mas rozbiórkowych stosujemy procedury, które ograniczają pylenie. Masy są zraszane wodą nieustannie w trakcie prowadzenia prac na hałdzie przez
8-10 godzin na dobę.

Maj

Apartamenty Rytm to dobry wybór dla tych, którzy cenią wysoki poziom realizacji inwestycji.
Nasze wieloletnie doświadczenie i pewna pozycja na rynku jest tego gwarantem.

Kwiecień

Ruszyła budowa Apartamentów Rytm na Kabatach!