Skip to main content
Postaw na wygodę i oszczędność pieniędzy

Pakiet wykończeń GV Design

Echo Residential by Archicom i Galerie Venis – wiarygodny deweloper i sprawdzony partner biznesowy oferujący najwyższej jakości wykończenia wnętrz. Połączenie gwarantujące wyjątkową jakość wykonania oraz światowej klasy materiały. Współpraca Echo Residential by Archicom oraz Galerie Venis otwiera naszym klientom możliwość skorzystania z unikatowego pakietu GV Design zawierającego kompletną paletę usług: od projektu przygotowanego pod okiem doświadczonych architektów, przez selekcję produktów, aż po wykończenie przestrzeni w najwyższym standardzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymogom najbardziej wymagających klientów oczekujących wyjątkowych i niepowtarzalnych wnętrz. Pakiet GV Design – dzięki szerokiemu spektrum produktów - można personalizować oraz rozszerzać o wybrane opcje premium. Wybierz jakość - zamieszkaj jak chcesz i marzysz.

Jak to działa?

Już od 1299 PLN/m2

GV Design

Poszukujesz ekskluzywnych rozwiązań do swojego mieszkania? Cenisz sobie najwyższą jakość i najlepszy design w przystępnej cenie? Ten pakiet wyróżnia się od innych pozycji na polskim rynku, gdyż zapewnia dostęp do najbardziej luksusowych marek na świecie. Ta forma współpracy zagwarantuje Państwu, że tworzenie wnętrza przyszłego mieszkania będzie niezwykłą, kreatywną przygodą.

POBIERZ KATALOG
PAKIET DODATKOWY

GV Kitchen

Ta oferta to uzupełnienie pakietu GV Design. Dzięki niej wraz z naszymi najlepszymi architektami wnętrz będą mogli Państwo stworzyć kuchnię idealnie dopasowaną do własnego lifestyle’u.

PAKIET ALTERNATYWNY

GV Investor

Stworzona specjalnie pod potrzeby inwestorów oferta zapewnia zaprojektowanie, wykończenie i kompleksowe wyposażenie mieszkanie w standardzie ready-to-rent przez naszych utalentowanych specjalistów.

PAKIET ALTERNATYWNY

GV Freestyle

Ta forma współpracy stawia na piedestale indywidulane podejście do klienta. GV Freestyle tak jak inne nasze oferty zakłada wykonanie projektu, prac wykończeniowych, zadbanie o transport i logistykę materiałów, a nawet zapewnia nadzór nad inwestycją. Decydując się na GV Freestyle mogą Państwo korzystać bez ograniczeń z pełnej oferty showroomów Galerii Venis.

Dzieki nam zyskujesz:

GALERIE VENIS - O NAS

Od 30 lat jako Galerie Venis wzbogacamy polskie wnętrza i chcemy by Polakom mieszkało się po prostu lepiej. Z pasją podchodzimy do wszystkich projektów i marzeń klientów, bo głęboko wierzymy, że to co nas otacza na co dzień promieniuje na całe nasze życie.

Nasz zespół składa się z liderów branży, ale i młodych, wschodzących talentów środowiska architektonicznego – ludzi, którzy specjalizują się w tym by pomóc wykreować i przełożyć wizje na rzeczywistość. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami nasz team uczestniczy we wszystkich najważniejszych targach designu w Mediolanie, Paryżu, Bolonii i Walencji.

GALERIA

Zobacz nasze realizacje

Skontaktuj się ze swoim Doradcą

717 281 281

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas i dowiedz się więcej!

*Spółki inwestycyjne z Grupy Archicom oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Archicom S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej Lista deweloperów *Spółki inwestycyjne z Grupy Archicom oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Archicom S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej Lista deweloperów **Lista Zaufanych Partnerów współpracujących z Archicom S.A. oraz ze spółkami inwestycyjnymi z Grupy Archicom*, którym moje dane mogą zostać udostępnione, znajduje się pod adresem Zaufani Partnerzy

Pamiętaj, Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili. Administratorem danych osobowych jest Archicom S.A. z siedzibą przy ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław. Informacje o przetwarzaniu Twoich danych oraz przysługujących Ci prawach znajdują się w Polityce prywatności

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Podanie ww. danych osobowych i wyrażenie ww. zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania ofert handlowych lub informacji marketingowych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na kontakt w oparciu o ww. kanały komunikacji zachęcamy do bezpośredniej wizyty w biurze sprzedaży lub nawiązanie rozmowy telefonicznej z Biurem Obsługi Klienta. Dziękujemy!