Skip to main content
LOKALIZACJA

Kabaty/Ursynów

21 minut do centrum miasta, 5 minut pieszo do Lasu Kabackiego, 100 metrów do Metro Kabaty, pętla autobusowa, Południowa Obwodnica Warszawy – 5 minut samochodem.

Okolica inwestycji to raj dla miłośników terenów zielonych i osób ceniących sobie aktywne spędzania czasu na świeżym powietrzu. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Las Kabacki, parki z kilometrami spacerowych, biegowych i rowerowych tras.

MAPA OKOLICY

Mapa okolicy

Kabaty doskonale łączą spokój kameralnego przedmieścia z urokami życia metropolii.

Możesz też spokojnie zostawić chaos miasta w tyle, bo w sąsiedztwie znajdziesz mnóstwo świetnych restauracji, kawiarni i lodziarni, ulubione sklepiki i dobre punkty usługowe, liczne żłobki, przedszkola i renomowane szkoły, miejsca sportu i kultury oraz wszystkie udogodnienia, jakich potrzebujesz, by żyć komfortowo a przy tym – lokalnie.

KOMUNIKACJA

Komunikacja

Metro kilka kroków od domu, bliskość pętli autobusowej, sieć ścieżek rowerowych i mnogość tranzytowych tras pomogą Ci dotrzeć wszędzie na czas.

Świetna infrastruktura komunikacyjna pozwoli na łatwe i bezstresowe dotarcie wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować i w sposób, jaki będzie dla Ciebie najwygodniejszy – pieszo, rowerem, środkami komunikacji miejskiej czy samochodem.

Pieszo

2 min.

do stacji metra Kabaty / pętli autobusowej / stacji Veturilo

5 min.

do Lasu Kabackiego

8 min.

do Parku Przy Bażantarni

Komunikacją

21 min.

metrem do Centrum

Rowerem

15 min.

do Powsina

20 min.

w każdy punkt Ursynowa

Samochodem

5 min.

do S2 / S7 szybkie połączenie z miastem i za miasto (planowane)

15 min.

na lotnisko Okęcie

Ponad 40 km
ścieżek rowerowych
na terenie dzielnicy

Sprawdź

10 linii
autobusowych
w tym podmiejskie i nocne

Sprawdź
UDOGODNIENIA W DZIELNICY

15-minutowe miasto

Kabaty to dojrzała i rozwinięta dzielnica, samowystarczalna i zrównoważona — wszystko, co niezbędne do wygodnego życia znajduje się tu w bliskim sąsiedztwie, mierzonym dystansem kwadransa.

I choć czas płynie tu leniwiej niż w centrum, to dzielnica potrafi cieszyć się życiem, dzięki całej mnogości atrakcji i punktów spotkań.