Skip to main content

Dlaczego warto zainwestować
na Kabatach?


Kabaty to część dzielnicy Ursynów, którą zamieszkuje 30 000 osób. Położenie Kabat tuż obok Lasu Kabackiego, metra i szkół wyższych przyciąga nie tylko rodziny z dziećmi, ale także studentów. Dzięki wybudowanej Południowej Obwodnicy Warszawy łączącej dwa odcinki autostrady A2 – węzeł Konotopa (na zachodzie) i węzeł Majdan (na wschodzie). Powstał tu najdłuższy tunel podziemny o długości 2,3 km, który poprowadzony jest pod I linią metra i znacznie przyspiesza komunikację z resztą miasta.

Zapytaj o ofertę

Wzrost cen najmu na Ursynowie

Ceny najmu mieszkań na Ursynowie wzrosły o 16%.
Wzrost uzależniony był od spadku podaży w skali całego miasta. Zaczęliśmy wynajmować drożej i szybciej. *

*Raport Rentier.io „Badanie rynku najmu w Warszawie, ze szczególnym
uwzględnieniem obszarów Ursynowa i kabat” za okres styczeń 2021 do lipiec 2022r.

Najdroższe mieszkanie na wynajem na Ursynowie było wystawione za
15 000 zł miesięcznie 

Dlaczego Apartamenty Rytm na Kabatach wynajmiesz za więcej?

Inwestycja klasy premium. Projekt, którego przeznaczeniem jest funkcja mieszkaniowa. Idealnie położony, zaledwie 2 minuty pieszo od stacji Metro Kabaty oraz pętli autobusowej, a także tuż przy Lesie Kabackim.

Zapytaj o ofertę
Nawet 45 tys
rocznie

Zainwestuj dziś 951 000 zł brutto w wykończone pod klucz apartament przy metrze Kabaty. Ciesz się pewnym zyskiem rzędu 45 000 zł rok po roku. *

*przybliżona symulacja dla mieszkania o powierzchni 45,15 m2

Wzrost cen najmu kawalerek o 14%

Wzrost cen najmu 2 pokojowych mieszkań o 31%

Wzrost cen najmu 3 pokojowych mieszkań o 10%

Wzrost cen najmu 4 pokojowych mieszkań o 40%

Kalkulator zysków

Przykładowe wyliczenie stopy zwrotu dla Apartamentów Rytm na Kabatach

Powierzchnia mieszkania (m2) 27,29

Wartość mieszkania brutto 566 968zł

Stopa zwrotu 4,42%

Przykładowe wyliczenie stopy zwrotu dla Apartamentów Rytm na Kabatach

Powierzchnia mieszkania (m2) 45,15

Wartość mieszkania brutto 860 773 zł

Stopa zwrotu 4,78%

Przykładowe wyliczenie stopy zwrotu dla Apartamentów Rytm na Kabatach

Powierzchnia mieszkania (m2) 85,52

Wartość mieszkania brutto 1 506 902

Stopa zwrotu 4,77%

W Rytmie
zysków

W Rytmie zysków – zainwestuj już teraz w apartamenty przyszłości, wyjątkowa lokalizacja i gwarancja zysku.

Apartamenty w najlepszej lokalizacji Kabat będą gotowe do odbioru już w przyszłym roku.

Zainwestuj już teraz i zyskaj najlepszą lokalizację, bliskość miasta i Lasu Kabackiego, a przede wszystkim gwarancję zysku inwestując w najlepszą lokalizację na Kabatach.

Wybierz mieszkanie, powiedz nam, jak mamy je urządzić. Odbierz klucz, wynajmij, ciesz się zyskiem.

Dlaczego Kabaty?

** Dane z raportu Rentier.io dot. wzrostu cen najmu na Kabatach za okres styczeń 2021r. do lipiec 2022r.

Wykończenie
pod klucz

Czy wiesz, że w Echo Investment możesz wybrać pakiet wykończeniowy „Inwestor” dzięki któremu skrócisz proces projektowy i realizacyjny.

Architekci z Galerie Venis przygotują projekt zgodnie z wybranym przez Ciebie zakresem, standardem oraz stylem wykończenia. Odbierzesz od nas mieszkanie wykończone i wyposażone, gotowe do wynajmu.

Poznaj inwestycję i jej okolicę

Zapraszamy do kontaktu.

Twoja inwestycja, nasza odpowiedzialność.

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłania formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!